Trwają prace nad powstaniem nowego filmu science-fiction – Tetris

The Wall Street Journal poinformował, że w Hoolywood trwają prace nad powstaniem filmu science-fiction na podstawie gry Tetris. Ponadczasowa gra logiczna ma zostać przerobiona na wielki spektakularny film na dużym ekranie. O czym będzie ta produkcja?

Wytwórnia Threshold Entertainment wzięła na swoje barki bardzo duży ciężar. Nie dawno gra obchodziła swoje 30. urodziny i nadal cieszy się popularnością. Fani zacierają ręce już na samą myśl, a spekulanci mówią, że ciężko będzie dorównać tak wielkiemu dziełu oraz dodają, że tak na prawdę "o czym ma być taki film?!".

Reżyser mówi o swojej produkcji niezwykle tajemniczo i nie zdradza prawie nic:

"Nie będzie to film o grupce linii biegających po kartce. Nie będziemy dawać nóg kształtom geometrycznym. Mamy już obmyśloną całą historię, film Tetris będzie bardzo pomysłowy."

O czym miał by zatem być ten film i jaka miała by być fabuła? Jakie gwiazdy w nim wystąpią? Tego niestety nie wiemy, jednak twórcy są przekonani do tego, że tworzą coś wielkiego.

Ambicje prezesa Threshold Entertainment, Larry’ego Kasanoffa są bardzo spore. Spodziewa się on, że film stanie się mega hitem, a wielkie pieniądze, które na nim zarobi przeznaczy na inwestycje w place zabaw w USA na bazie Tetrisa. Sam prezes na swoim koncie swój największy sukces zawdzięcza produkcji Mortal Kombat z 1995 roku.

Plany są wielkie, słowa powiedziane też nadają nadziei na coś co nas zaskoczy. Jednak czy tak będzie? Sam tetris to przecież temat bardzo oklepany i stary. Czy można jeszcze czymś zaskoczyć w tej kwestii? O postępach nad filmem będziemy informowali na bieżąco na naszej stronie. Sam jestem ciekawy co z tego wyniknie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*