Ulepszona aplikacja Onet News już jest. Zaskakująco dobra!?

Szybki dostep do najnowszych i najświeższych wiadomości z kraju i świata a także tych lokalnych, do tego kursy walut, wskaźniki giełdowe czy dostęp do repertuaru kin – to wszystko umożliwia strona główna onet.pl a teraz dzięki nowej aplikacji mobilnej to wszystko możecie mieć zawsze pod ręką i do tego nawet w trybie offline.

W nowej odsłonie Onet News możemy udostępnić naszą lokalizacje dzięki czemu zawsze otrzymamy najświeższe informacje dotyczące okolic, w których się znajdujemy a jeżeli będziemy chcieli to każdą ważną nowość otrzymamy w postaci powiadomienia – tak aby nic nie przegapić.

Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością tryb offline, w którym będziemy mogli przeczytać wszystkie artykuły, które były dostępne wraz z ostatnim połączeniem sieci – bardzo fajne rozwiązanie.

Na końcowy smaczek wszystkie treści oczywiście możemy udostępniać przez portale społecznościowe lub pocztę e-mail, do nas także należy wybór zdjęc czy mają być one w HD czy też nie oraz modyfikacje tekstu dzięki, którym każdy dopasuje go do swoich upodobań.

Poniżej przedstawiamy kilka fotek z nowej apki na smartfony i tablety:

"onet"

"onet"

Aplikacja do pobrania w Google Play oraz App Store.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*