Wysyłaj wiadomości w Gmailu bez znajomości adresu. Integracja z Google+ trwa

Google bardzo mocno dąży do tego by coraz więcej użytkowników zaczęło udzielać się w ich portalu społecznościowym. Integracja z YouTube i choćby Google Play zmusiła użytkowników do założenia konta w serwisie Google+, z pewnością spora ilość osób zrobiła to aby mieć święty spokój.

Google oczywiście trwa w swojej wierze, a świadczyć o tym może najnowsza funkcja w Gmailu. Otóż gdy będziemy chcieli wysłać wiadomość e-mail, usługa będzie nam proponowała osoby z listy znajomych w Google+, dzięki temu będziemy mogli wysłać wiadomość nawet do osoby, której adresu e-mail nie znamy (po wysłaniu wiadomości i tak nie poznamy adresu tej osoby). Nowa funkcja może okazać się bardzo przydatna ale chyba tylko dla osoby, która regularnie korzysta z Google+ i uzupełnia swoje kręgi znajomości.

"Lista

Oczywiście w ramach nowej funkcji, w ustawieniach pojawi się nam nowa opcja
Wysyłaj e-maile z Google+ przez co będziemy mogli ustalić kto może wysyłać nam wiadomości e-mail, do wyboru tradycyjnie mamy: Każdy w Google, Kręgi rozszerzone, Kręgi, Nikt. Ustawienia te z pewnością świadczą o tym że mamy w pełni dostęp do kontroli naszego konta.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*