Xenic Smart Multishare USB

Xenic Smart Multishare USB to proste urządzenie podłączane do portu USB, służące do bezprzewodowej transmisji plików. Ten przypominający gadżet pendrive’a, wyprodukowała polska firma Arkas.

Głównym celem urządzenia jest przesyłanie plików multimedialnych do innych urządzeń. Zapewne wielu z Was się zastanawia, po co takie urządzenie, gdzie większość telewizorów, laptopów, tabletów itd ma już wbudowany system Bluetooth lub DLNA. Jednak jak się okazuje, wielu producentów nie wyposaża swoich urządzeń w chociażby Bluetooth czy użytkownicy posiadają starsze modele sprzętu. Dlatego też Xenic Smart Multishare jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich użytkowników, którzy nie posiadają żadnego urządzenia do bezprzewodowego przesyłania plików.

Główną zaletą urządzenia jest utworzenie własnej sieci Wi-Fi po podłączeniu do smartfona czy tableta. Pozwala również na przesyłanie plików w jakości Full HD, bez ponoszenia starty jakości obrazu. Nie wymaga żadnego dodatkowego zasilenia, jest kompatybilny z każdym portem USB oraz urządzeniem mobilnym. Koszt Xenic Smart Multishare USB to 189 zł.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*