YouTube jak Spotify. Czyli MusicKey startuje

YouTube MusicKey to nowa usługa, która obecnie jest w fazie beta. Aby otrzymać dostęp do nowej usługi należy otrzymać zaproszenie, a to takie łatwe z pewnością nie jest. Jak twierdzi Google, MusicKey daje wszystko to czego użytkownicy oczekiwali, czyli słuchania muzyki bez reklam, na zablokowanym ekranie a nawet w trybie offline.

Za usługę przyjdzie zapłacić 7,99 dolarów na miesiąc co da nam ponadto dostęp do usługi Google Play Music, w której znajdziemy ponad 30 milionów utworów, dodatkowo w ciągu kilku dni w Play Music będzie można wyświetlać teledyski prosto z YouTube’a. Osoby, które posiadają zaproszenie do testów początkowo przez okres sześciu miesięcy otrzymają bezpłatny dostęp do usługi.

To jeszcze jednak nie koniec, YouTube mocno stawia na muzykę i aplikacje na iOS oraz na Androida otrzymają aktualizację, w której znajdziemy specjalną sekcje poświęconą muzyce, to samo tyczy się także strony www, która również posiada tą sekcie i znajdziemy w niej m.in: pogrupowane ostatnio odtwarzane przez nas utwory.

Czy podoba Wam się ta nowa ścieżka, którą podąża YouTube czy może wolicie inne usługi jak np. Spotify?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*