Amazon wprowadza czytnik kart – konkurencja dla Square i PayPal!?

Amazon ogłosił wejście na rynek płatności mobilnych z urządzeniami czytników kart i aplikacji mobilnych dla firm lokalnych.
Nowy produkt Amazon będzie konkurował bezpośrednio z firmą Square i PayPal w szybko rozwijającym się rynkiem dla transakcji mobilnych.

Nowy krok Amazona ma przyciągnąć do siebie przede wszystkim firmy lokalne, które zainteresują się szerzej usługami Amazona.

Wprowadzenie nowego produktu ma początkowo bardzo dobrą ofertę, bowiem każda firma, która zarejestruje się przed 31 października będzie obowiązywać opłata w wysokości 1,75% za wykonaną transakcje. Standardowo opłata ta będzie wynosić 2,5% – warto zauważyć że jest to lepsze niż oferta oferowana przez Square (2,75%) i PayPal (2,7%).

Każda firma, która się zarejestruje będzie zobowiązana do wykupienia czytnika kart oraz pobrania aplikacji mobilnej dzięki, której wszystko sprawnie będzie działać.
Jak więc widać Amazo stara się by pozyskać coraz więcej klientów i mieć jak najlepszy zysk. Szkoda tylko że w Polsce stoimy z takimi usługami w miejscu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*