Dlaczego zamiast kantorów stacjonarnych, warto wybrać te online?

Kantory online to doskonała i tańsza alternatywa dla kantorów stacjonarnych.

Kantory online z miesiąca na miesiąc stają się coraz popularniejsze. Ich rosnąca popularność jest wynikiem wielu czynników, jednak z pewnością najważniejsze są oszczędności, na jakie pozwalają kantory online, ale także wygoda i jakość usługi.

Oszczędności

To jeden z najważniejszych powodów, dla których ludzie wybierają kantory online. Te zapewniają niższe spready niż kantory stacjonarne, czy banki. Tym samym gwarantują one oszczędności na dużym poziomie, szczególnie gdy dość często dokonujemy transakcji na większe kwoty. Co więcej, w przypadkach kantorów online oszczędności na spreadach to nie jedyne oszczędności, na jakie możemy liczyć. Do tego dochodzą korzystne rabaty za polecenie platformy kantoru, a także udogodnienia dla tych, którzy dokonują częstych transakcji obejmujących większe kwoty- te osoby mogą liczyć na możliwość negocjacji wysokości kursu walut.

Wygoda

Klienci kantorów stacjonarnych z pewnością docenią wygodę, jaką oferują im kantory online. Te zapewniają dostępność siedem dni w tygodniu – 24 godziny na dobę. Dzięki temu są idealne dla osób, które chcą zajmować się swoimi finansami i płatnościami o każdej porze dnia i nocy. Tym samym polecane są dla osób pracujących za granicą oraz takich prowadzących międzynarodowe biznesy. Kantor internetowy Fritz Exchange to nie tylko intuicyjna platforma, ale także dostęp do wiedzy specjalistów takich jak: dealerzy walutowi, pracownicy obsługi klienta, czy doradcy rynków finansowych. Transakcje w Fritz Exchange realizowane są błyskawicznie – większość z nich zamyka się w 15 minutach!

Innowacje

Kantor internetowy Fritz Exchange to nie tylko bezpieczeństwo, ale także i innowacje, które ułatwiają nam życie. Do takich rozwiązań możemy zaliczyć kantor automatyczny Fritz Exchange, który pełni jednocześnie funkcję wpłatomatu i bankomatu. Każdy ma do niego dostęp 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Dzięki temu jest doskonałym uzupełnieniem usługi Fritz Exchange w formie kantorów online.

Warto skorzystać z oferty kantorów online. Te gwarantują wygodę, oszczędności, a także bezpieczeństwo.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*