Galaxy Alpha – Samsung bardziej iphone-owy być już nie może

O rywalizacji między Samsungiem i Apple wie już chyba każdy. Nie ma co ukrywać że w tej rywalizacji nie ma skrupułów i wszystkie ruchy są dozwolone.
Tak więc Samsung postanowił uzbroić się na premierę nowego iphone-a, która już coraz bliżej.
Nowy produkt Samsunga nosi nazwę Galaxy Alpha, jest to smartfon o bardzo dobrych parametrach, i świetnym applowskim designie – połączenie tych dwóch rzeczy z pewnością przyciągnie klientów do nowej zabawki.

Galaxy Alpha posiadać będzie spory 4,7 calowy wyświetlacz HD Super AMOLED, procesor Quad 1.8GHz + Quad 1,3 GHz, 2GB pamięci RAM, 12MP aparat z tyłu i 2,1MP z przodu, do tego czytnik linii papilarnych oraz tradycyjnie soft w postaci Androida 4.4.4 KitKat.
Na nasze pliki i programy w urządzeniu znajdziemy aż 32GB miejsca, bez możliwości powiększenia tej przestrzeni przez karty MicroSD.

Jak więc widać Galaxy Alpha można zaliczyć do porządnego typu smartfonów. Sam osobiście nie jestem zwolennikiem Samsunga ale muszę przyznać że tej model przypada mi do gustu. Szkoda tylko że Samsung produkuje nowe telefony w tak szybkim tempie przez co długo nie możemy się nacieszyć że mamy najnowszy model z rodziny Samsunga. Sądzę że firma powinna rozwijać model Alpha i na równi konkurować z Apple przez jeden model telefonu.

"1"
"2"
"3"

A jak Wam się podoba nowe dzieło Samsunga?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*