Might and Magic Heroes Online za darmo dla graczy z Polski i Czech

Ubisoft ogłosił, że gracze z Polski oraz Czech zagrają za darmo online w Might and Magic Heroes. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów tej kultowej strategii z Naszego Państwa.

Gracze z Polski oraz Czech będą mieli dostęp do serii "Zapomniane miejsca". Na razie zespół Blue Byte opracował dostęp do wersji beta. Każdy z graczy ma do wyboru szereg map, które po ich przejściu otwierają mapy z "zapomnianymi miejscami". Wejście w ten etap gry będzie wymagał od gracza wysokich zdolności strategicznych, a na końcu każda mapa ma do pokonania bossa.

Might and Magic Heroes Online jest kontynuacją serii Might and Magic: Heroes. Zalogowani użytkownicy będą mieli do wyboru czy chcą walczyć po stronie "Przystani" czy wybiorą ciemną stronę "Nekropolii". W każdej mapie standardowo znaleźć można bogaty wybór potężnych artefaktów, cennych przedmiotów i relikwii.

Każdy polski fan kultowego Heroes’a, aby zagrać w grę musi wejść na stronę: Might ad Magic Heroes Online i następnie zarejestrować się. Powodzenia!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*