Mistrzostwa Świata w World of Tanks odbędą się w Warszawie

W dniach 25.04.2015 oraz 26.04.2015 roku odbędą się w Hali Expo XXI w Warszawie Mistrzostwa Świata w World of Tanks – jednej z najpopularniejszych gier on-line.

W zeszłym roku mistrzostwa zainteresowały około 200 000 zawodowych graczy z całego świata. W tym roku zmieniają się nieco zasady gry. Zmianie ulega fakt, że zniesiono remisy. Znaczy to o tyle, że zwycięzca turnieju zgarnia całą pulę. Wprowadzono, także zasadę "ataku i obrony" – co spowoduje zwiększenie dynamiki gry i jej efektywności.

Michał Olszewski, wiceprezydent m. st. Warszawy mówi:

"Bardzo się cieszę, że Warszawa już po raz drugi gościć będzie najlepszych zawodników gry World of Tanks. Dzięki dobrej współpracy, a także wyśmienitej atmosferze, jaka panowała podczas ubiegłorocznych rozgrywek, organizatorzy ponownie zdecydowali się wybrać stolicę na gospodarza finałów. Decydujące zmagania najlepszych graczy tej jednej z najpopularniejszych eSportowych gier na świecie zgromadziły w ubiegłym roku tłumy kibiców, mam nadzieję, że i teraz będzie podobnie. Organizacja tego wydarzenia to dla Warszawy niewątpliwe wyróżnienie, które podkreśla otwartość i nowoczesność naszego miasta."

Całe zawody są bezpłatne dla publiczności. Turniej będzie opiewał w liczne gry i konkursy z ciekawymi nagrodami dla zwycięzców. Rywalizacja będzie się toczyć na 2500 metrów kwadratowych powierzchni, które będą wyposażone w 400 metrów konstrukcji stoiska, na których będzie znajdowało się łącznie 84 metry kwadratowe ekranów łącznie.

Tak więc zapraszamy do turnieju wszystkich fanów "czołgów".

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*