Nowa usługa UPC

UPC Polska dla swoich klientów wprowadza kolejną nową usługę. Nazywa się ona Horizon TV. Co kryje się pod tym pojęciem i co nowego zyskają klienci jednej z największych dostawców telewizji oraz internetu w Polsce?

Horizon TV jest to usługa, która umożliwia oglądanie telewizji na innych urządzeniach niż telewizor. Dokładniej klient zyskuje możliwość wyboru czy kanały telewizyjne obejrzy na tablecie, smartfonie, bądź na komputerze. Jest to zbiór ponad kilku set programów, filmów, seriali dostępnych na żądanie dla klienta w każdej chwili.

Usługa dostępna jest dla klientów pakietów Select Extra HD i Max Extra HD, posiadających usługi internetowe UPC. Posiadacze pakietu Max Extra HD korzystać będą z opcji Horizon TV bezpłatnie, natomiast klienci pakietu Select Extra HD będą mieli darmowy dostęp do 31 lipca, po tym terminie klient będzie musiał zapłacić 5 zł miesięcznie więcej do rachunku.

Aby korzystać z funkcji Horizon TV klient musi zainstalować oprogramowanie ze strony www.horizon.tv lub pobrać go na tablet lub komórkę z Androidem i iOS. Jednorazowo klient może korzystać z trzech na raz opcji oglądania, np. na telefonie, tablecie i komputerze. Natomiast oprogramowanie może być zainstalowane na dowolnej liczbie urządzeń. W ramach Horizon TV klient otrzymuje możliwość: zdalnego nagrywania, obsługi telewizora za pomocą telefonu, program telewizyjny na 7 dni w przód, system rekomendacji popularnych programów, który klient ogląda najczęściej, możliwość połączenia się z Facebookiem i Twitterem, kontrola rodzicielska.

Życzymy czystego odbioru.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*