Zmotoryzowany telewizor, który sam się ustawi na widza

Bang & Olufsen to duńska firma, która zajmuje się głównie sprzętem audio i z tego też słynie głównie w Polsce. Jednak w swojej ofercie mają, także bardzo drogie i luksusowe telewizory z najnowszymi tech trendami. Jednym z nich jest ich najnowszy model Avant 60. Czym nas zaskoczy ten 55-calowy telewizor?

Avant 60 to telewizor z matrycą 55", która wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, czyli 3840×2160 pikseli. Jednak jego główna funkcją są trzy rodzaje mocowań i każde z nich jest całkowicie zmotoryzowane. Co to oznacza? Dla oglądającego oznaczać będzie pełny komfort, gdzie telewizor pozwala na proste ustawienie urządzenia w taki sposób, by jego ekran skierowany był bezpośrednio na nasze oczy. Avant 60 obraca się sam w lewo i w prawo, a do tego ma możliwość oddalenia lub zbliżenia się do ściany. Producent twierdzi, że zakończy to tym samym ciągłe dopasowania położenia telewizora do widza i wnętrza, a teraz telewizor sam się dopasuje do otoczenia i co najważniejsze do nas. Oprócz tego, najnowszy model firmy Bang & Olufsen posiada sześć portów HDMI oraz moduł WiFi z integracją z usługami Spotify oraz Deezer i zapewnia kompatybilność ze standardem bezprzewodowej transmisji dźwięku WiSA. Głośniki też są "wysuwane" z trójkanałowym systemem audio.

Jedynym minusem tego telewizora jest zapewne cena. Za Avant 60 musimy zapłacić aż 7995 dolarów. Jednak to nie wszystko. Cena nie obejmuje mocowania. Musimy dodatkowo wyłożyć około 1000 dolarów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*