Angry Birds Go – wyścig wkrótce się rozpocznie

Seria Angry Birds okazała się strzałem w dziesiątkę. Tym razem twórcy serii – słynne Rovio postanowili zrobić kolejny krok do przodu. Efekt? Ptaki, którymi do tej pory strzelaliśmy za pomocą procy, zasiądą za kierownicami ciekawych wozów. Pomysł wydaje się w sumie dziwny, ale jakby spojrzeć na całą serię Angry Birds to, co tu się dziwić? W tej serii wszystko jest możliwe! Firma Rovio już to udowodniła. Nie ma co ukrywać, wyrobienie prawa jazdy ptakom i prosiakom pomaga też Red Bull. Spójrzcie sami jak to wygląda…

Jak widać na powyższym trailerze grafika jest rodem z Worms’ów. Jednak, nie ma co narzekać, naprawdę przyjemna dla oka. Bardzo dobrze oddaje klimat takich gierek. Wyścigi kartów to gatunek, który trudno zepsuć zupełnie, ale równie ciężko się w nim wybić. Znakomita większość traktujących o nich produkcji to przeciętniaki, a prawdziwe tuzy są dwa – seria Mario Kart i Crash Team Racing. To wzory do naśladowania. Także dla Rovio, co wyraźnie na zwiastunie widać.

Póki co, pozostaje nam czekać na premierę, która będzie już 11 grudnia. Wtedy ocenimy, czy wyrobienie Wściekłym Ptakom prawa jazdy było dobrym pomysłem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*