Członek Rippln – wizjoner czy błazen ?

Zarobki przez Internet, czy to możliwe? Jak wiemy wiele stron internetowych przyciąga nas zarobkami. Jest to albo ściema albo sposób na wyłudzenie danych takich jak : email, nr telefonu, konto na facebook, etc. Przysyłają nam potem mnóstwo spamu, którego za nic nie możemy się pozbyć. Rippln ma być w tym kierunku innowacją.

Czym jest Rippln ?

Jest to mobilna platforma socjalna w fazie przygotowań, która zapewnia nam wynagrodzenia za swój wpływ na innych, a do której użytkownicy maja szanse się zapisywać za darmo w fazie 'pre-launch’ jeśli posiadają zaproszenie od obecnego członka tej społeczności. Z możliwością obserwowania jak dzięki nam rozwija się strona.

Co to znaczy ?

To proste zapraszamy do platformy Rippln np. 5 osób każda z nich zaprasza kolejne osoby, a te osoby kolejnych znajomych itd. W ten sposób zapraszając tylko 5 znajomych projekt zyskał setki lub nawet tysiące nowych osób i może się okazać, że impuls którego byliśmy pionierami sięgnął do takich krajów jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ameryka, Australia, Dania, a być może ten właśnie impuls był już w każdym kraju! Dzięki nam firma wzbogaciła się, akcje poszły w górę i ich marka jest coraz bardziej rozpoznawalna. Właśnie za to masz otrzymywać swoje wynagrodzenie. Robisz to na co dzień np. z grą Angry Birds czy poprzez przycisk udostępnij na facebooku a czy kiedykolwiek wielka korporacja zapłaciła Ci za to ile dzięki tobie zarobili ? Najprostszym przykładem strony internetowej która wzbogaciła się poprzez rekomendacje innych jest znany wszystkim Facebook.

Ile on jest wart ?

Jeżeli wpiszemy w Google: Facebook value uzyskamy wynik na poziomie ok. 100 mld $ żeby wam tą liczbę przybliżyć i abyście mogli sobie to wyobrazić jest to 100 000 000 000, a więc aż 100 tysięcy milionów. Jest to kwota zaskakująca ale swoją wartość zdobyła również dzięki nam! Jednak wracając do tematu Rippln ukazuje się nam z ambitnym planem pozwalającym nie tylko zobaczyć jak daleko sięgają nasze wpływy ale także otrzymać wynagrodzenie wewnątrz platformy jak i poza nią! Koncept jest na tyle interesujący, że my widzimy ile my mamy znajomych ale widzimy również ile oni mają znajomych (w sumie) i wtedy okazuje się, że nasze polecenie tej właśnie strony trafiło nawet na Jamajkę!

Jej twórcy mają nadzieję zrewolucjonizować rynek platform społecznościowych i stale rosnącego rynku aplikacji mobilnych. Unikalny koncept platformy pozwala nam uzyskiwać korzyści dzięki funkcjonowaniu społeczności, która powstała w efekcie naszej aktywności.
Mimo tego, że o owym projekcie jeszcze nie słyszeliście cieszy się on naprawdę wielką popularnością. Są utworzone specjalne grupy na facebooku oraz kanały na youtube. Inni członkowie też bardzo chętnie pomagają gdyż według zasad działania serwisu gdy bogacisz się ty bogaci się osoba która Cię zaprosiła. Więcej o projekcie możecie dowiedzieć się na youtube oraz na Stronie projektu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*