Espier Launcher iOS7 – czyli iOS na twoim androidzie

Jako posiadacz telefonu z Androidem, bardzo chciałem odmienić jego wygląd na taki aby, choć trochę przypominał system iOS7, po przeszukaniu sklepu Google Play udało mi się znaleźć odpowiednią do tego apke a szczegółowo mówiąc Espier Launcher iOS7.

Po instalacji i odpaleniu moje oczy ujrzały wygląd do złudzenia przypominający iOS7, odrazu rozpocząłem eksplorację tej aplikacji i o dziwo miała w sobie bardzo dużo ustawień dzięki czemu możemy m.in: zmieniać wygląd ikon, tapety, tworzyć nowe foldery, dodawać widgety i wiele więcej.

"Espier

Mało tego do instalacji są również inne wtyczki, które pozwolą zrobić z twojego telefonu prawdziwego iPhone-a. Do dyspozycji, więc mamy jeszcze:

 • Screen Locker – czyli ekran blokady z iOS7
 • Notification – czyli powiadomienia iOS7
 • Control Center – czyli panel kontrolny u dołu ekranu prosto z iOS7
 • Do tego dochodzą jeszcze inne wtyczki z starszych wersji iOS jak np. przeglądarka. Warto również pobrać spolszczenie do tych programów, które znajdziecie tutaj

  Aplikacja jest bardzo dobrze wykonana, ma wiele ustawień i przede wszystkim posiada spolszczenie, jeśli spodoba wam się ten launcher zakupić można pełną wersję tych aplikacji w cenach od 27,13 PLN do 16,64 PLN a na prawdę warto.

  Leave a Comment

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *
  *