Fifa Online 3

Dnia 10 października, rozpoczęła się wersja bety FO3. Zagrać w nią mogą, tylko nieliczni, którzy dostali klucz do wersji beta, ale ja taki klucz posiadam i już mogłem nacieszyć oko, całkiem nową grą.
Pierwsze zmiany, jakie zaszły, to zmiana silnika gry. Grafika w grze, zmieniła się na grafikę z Fify 12, co jest wielkim krokiem w przód, dla gier typu multiplayer. Dotąd, jak na razie, każda gra o piłce nożnej, nie była tak piękna estetycznie.

"Fifa

Kolejną zmianą w FO3, było uaktualnienie zawodników. Każdy klub, wraz z reprezentacjami, posiadają swój aktualny skład, a aktualizacje wciąż dochodzą. Jednak to wersja beta, więc ma też ograniczone możliwości.
Plusów gry, nie jest dużo, ale jednak zawsze to jakieś zalety. Pierwszą z nich jest funkcja Wolnego Boiska, czyli pola treningowego, gdzie każdy z Nas może poćwiczyć grę 1 na 1. Bardzo potrzebna jest ta funkcja, gdyż każdy musi poćwiczyć przed swoim wyjściem na Wirtualne Boisko.
Następnym plusem jest wybór opcji. Możemy wybrać piłkę, stadion, a także kolor i styl koszulki w jakiej chcemy grać.

"Wolne

FO3 posiada także swoje minusy. Są to min. wielka różnica między łączami internetowymi, czyli występujące ” lagi ” .
Kolejną wadą jest także mało różnorodnych klubów w trybie multiplayer. Najczęściej natrafiamy na osoby, które grają FC Barceloną, lub Realem Madrytem.
Moim zdaniem gra, może odnieść spory sukces, jeśli będzie mniej ” lagów ” i więcej osób, bo jak na razie, to gra zachwyca, tylko estetyką, a powinna bardziej stawiać na rozgrywkę.
( Skończony )

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*