Jest Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3 został zaprezentowany. Naprawdę zaskoczyła mnie rezygnacja z tandetnego plastiku a zastąpienie go fajnym materiałem przypominającym skórę. W dodatku obszytym nićmi co pokazuje, że nowy Samsung aspiruje do miejsca w klasie premium. Patrząc na zdjęcia widzę produkt warty uwagi i luksusowy.

Drugą ciekawą sprawą jest możliwość nagrywania filmów 4K przez tylni 13 Mpx aparat.

"note3_3"

Note 3 będzie, tak jak S4, oferowany w dwóch wariantach, czyli z SoC quad Qualcomma i własnym Exynosem octa. Wersja z procesorem Qualcomm Snapdragon 800 8974 o taktowaniu 2,30 GHz to wersja LTE, następnie z procesorem Samsung Exynos 5420 o taktowaniu 1,90 GHz to wersja bez obsługi LTE.

"note3_4"

Niezależnie od wersji Note 3 posiada 3 GB RAM, 32 GB ROM, wyświetlacz Super Amoled o rozmiarze 5,7", który ma rozdzielczość Full HD 1080 x 1920 px oraz przyzwoitą gęstość 386 ppi. Bateria o pojemności 3200 mAh, która zapewne nie pobije rekordów w wytrzymałości bez ładowania przy takim dużym wyświetlaczu + Android 4.3 Jelly Bean.

Tak, że nowy Note będzie hitem w śród ludzi biznesu, którzy naprawdę wykorzystują możliwości "rysika" bądź zaciekawi graczy platformy Android.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*