Lustrzanka w telefonie czy telefon w lustrzance?

Nokia EOS, bo taki kryptonim przybrała nowa Lumia należy do dobrze znanej serii telefonów firmy Nokia bazujących na systemie operacyjnym Windows-Phone, które powstały w ramach umowy Nokii z Microsoft-em.

Nowy produkt fińskiego producenta miał różnić się od wszystkich innych smartphonów wyglądem, funkcjonalnością i co najważniejsze wbudowanym aparatem cyfrowym, który ma niebotyczne 41 Megapikseli.
Technologia nowej Lumii nie odbiega w żaden sposób od innych smartphonów pozostałych producentów. Wielkość wyświetlacza wynosi 4,5 cala w technologi ClearBlack, AMOLED przy bardzo czułym ekranie dotykowym, Qualcomm Snapdragon S4 jest dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,5 GHz na rdzeń i najlepsze pozostawiliśmy na koniec, czyli aparat 41 MP w technologi PureView Carl Zeiss. Wymiary telefonu to 130.4 x 71.4 x 10.4 przy wadze 158 gram.

Nowa Nokia ma 32 GB wbudowanej pamięci i 2 GB pamięci RAM bez możliwości dodania pamięci zewnętrznej.
Telefon posiada wszystkie funkcje nowoczesnych smartphonów, czyli obsługę sieci Wi-Fi,
Bluetooth 3.0 i LTE.
Bateria jak w każdym smartphonie. Nie zrobi na nas wrażenia jej pojemność, która
będzie wynosiła 2000 mAh i będzie wystarczyła nam na 19.1 godziny w technologi 2G, 13.3 godziny w technologi 3G. Czas słuchania muzyki firma deklaruje na 63 godziny. Dane odnoszące się do czasu czuwania nie zostały jeszcze przez Nokię podane.
Poniżej przedstawione zostało porównanie nowego produktu Finów z innymi modelami konkurencyjnych producentów.

"Porównanie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*