MEGA wychodzi z fazy beta i nadchodzi z nowym designem

MEGA to następca legendarnego serwisu MEGAUPLOAD, który jak chyba każdy wie został zamknięty w zaskakujący sposób przez amerykańskie służby federalne. Twórca MEGA – Kim Dotcom – z władzami ameryki toczy zaciętą bitwę, teraz chyba jednak można powiedzieć, że okres bitewny między ww. podmiotami odszedł na dalszy plan.

Wczoraj MEGA wyszło z fazy beta i zostało zaprezentowane w nowej stylistyce, zmianą uległa m.in strona główna, panel użytkownika po zalogowaniu i podstrony zapleczowe, czyli takie jak np. o nas, regulamin, aplikację itp. Wyjście z fazy beta to nie tylko zmiana designu, ale także zapowiedź nowych funkcji, które zostaną już wkrótce oddane do naszej dyspozycji, a mowa tu o m.in: komunikatorze internetowym wbudowanym w strone MEGA, który jako swój główny cel stawia bezpieczeństwo użytkowników z tego, więc powodu wszystkie nasze rozmowy będą szyfrowane, przez co nie będziemy musieli się martwić o to, że ktoś nas podsłuchuje, warto wspomnieć, że na nowy rok zapowiedziana jest również funkcja do wideokonferencji, co oczywiście też będzie szyfrowane.

"MEGA"

"MEGA"

Nie można zapomnieć oczywiście o mobilnym świecie a już teraz można pobrać wersje mobilną MEGA, która już teraz jest dostępna na Androida a niebawem, bo jeszcze w listopadzie ujrzymy ją również na system iOS

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*