Microsoft udostępnia pakiet Office za darmo na przenośne urządzenia

Po raz kolejny firma Microsoft pokazuje i udowadnia tym samym, że dba o swojego klienta. Tym razem ogłosił, że udostępnia za darmo pakiet Office dla wszystkich użytkowników na iPhone, zaktualizowaną na iPad, a także wersję testową aplikacji Office dla tabletów z systemem Android.

Microsoft, firma założona w 1975 roku przez Billa Gatesa nie zwalnia tempa. Wszyscy użytkownicy przenośnych telefonów i tabletów będą mogli nie dość, że skorzystać z bezpłatnej wersji Office, to na uznanie zasługuje fakt, że klient będzie mógł korzystać w pełni z programu tworząc i edytować dokumenty bez posiadania subskrypcji.

John Case, Wiceprezydent ds. Office, Microsoft powiedział:

"Za każdym razem, kiedy ktoś ma pomysł albo inspirację, chcemy umożliwić podjęcie działań. Z ponad miliardem użytkowników pakietu Office na całym świecie, ponad 40 milionami pobrań wersji na iPada, to oczywiste, że aplikacje Office są tym, czego ludzie potrzebują żeby wykonywać pracę.

Co dokładnie otrzymuje klient po pobraniu bezpłatnego pakietu MS Office:

– Darmowa aktualizacja na iPad Word, Excel i PowerPoint
– Wszyscy użytkownicy tabletów z Androidem dostają możliwość korzystania z programów Word, Excel i PowerPoint
– Użytkownicy iPhone, iPad i Android mogą korzystać w pełni z całego pakietu bez posiadania subskrypcji
– 1TB danych na dysku OneDrive w "chmurze", który ma być niedługo zmieniony na nieograniczoną pojemność!

Trzeba przyznać, że taka akcja to ogromny plus dla firmy. Teraz użytkownicy w pełni mogą korzystać z pakietu Office gdziekolwiek są oraz z czegokolwiek korzystają.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*