MixBit – czy podbije serca?

Współtwórcy YouTube’a odkryli, że od jakiegoś czasu kilkusekundowe filmiki, które dodawane są w sieci za pośrednictwem Instagrama, czy także Vine zyskują ogromną popularność. YouTube chciał się pokazać i stworzył MixBit.

Na pierwszy rzut oka aplikacja (na razie dostępna tylko dla użytkowników iOS Android in progres..) nie różni się niczym niż jej konkurenci, lecz po pewnym czasie jest zupełnie inaczej. MixBit pozwala na nagrywanie, edytowanie i publikowanie filmów tak krótkich, jak sekunda bądź tak długich, jak godzina bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Prócz samej aplikacji w sieci istnieje również społeczność, wśród której możemy publikować, komentować oraz oceniać wszystkie filmy. Twórcy postawili również na współpracę – dzięki temu możemy wspólnie mixować swoje filmy, czy łączyć je z innymi użytkownikami.

Ciekawą opcją jest również edytor, który pozwala na całkowitą obróbkę, czy wspomniane wcześniej mixowanie filmów. Pracę w każdej chwili możemy zakończyć i odłożyć na później. Możliwa jest również edycja wielu materiałów na raz. Próbka możliwości dostępna jest powyżej. Widzimy także bardzo ciekawy i miły dla oka player, który wymaga jednak dopracowania.

Mam nadzieję, że twórcy MixBit powtórzą sukces YT i zrobią z tego ciekawy projekt. Przed nimi jeszcze sporo pracy, lecz moim zdaniem poradzą sobie z tym zadaniem (rym!).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*