Modelka WonderModels zdradza nam kilka kroków, do początku sukcesu w modelingu.

Wiele dziewczyn na pewno marzyło, aby zacząć karierę w modelingu, ale nie wiedziały, jak się za to zabrać : od znalezienia agencji modelek, a może od robienia sobie zdjęć i umieszczania w internecie. Dziś na te pytanie : Jak zacząć, odpowie nam Oliwia Kwiecińska.

Witaj Oliwio, jak się dziś masz?

Witaj Kamilu, bardzo dobrze ,dziękuję, że pytasz.

Więc od niedawna jesteś modelką. Ile to już czasu, od rozpoczęcia Twojej przygody z modelingiem?

Od kwietnia obecnego roku, czyli 8 miesięcy, parę dni po sesji próbnej, na którą zostałam zaproszona przez moją agencją 🙂

Od czego się to wszystko zaczęło?

Zaczęło się to od założenia konta na maxmodels.pl, we wakacje ubiegłego roku, a w kwietniu odezwała się do mnie agencja Wondermodels

Co umożliwia ten portal, ułatwia modelką osiągnięcie sukcesu?

W jakieś części na pewno pomaga, wystarczy przesłać kilka swoich fotek, w moim przypadku były to amatorskie dzieła wykonane przez moją koleżankę następnie można podać kilka informacji o sobie jak np. wymiary, i wystarczy czekać aż być może jakaś agencja się do nas zgłosi.

Czego taka modelka jak Ty, musi przestrzegać?

Przede wszystkim trzeba przestrzegać dietę, muszę regularnie ćwiczyć, dbać o swoje ciało i ogólnie o całą siebie.

A jeżeli nie będziesz, to łatwo się Ciebie stamtąd pozbędą?

Sądzę, że najpierw pomogliby mi rozwiązać problem, bo jakaś przyczyna musi być, iż ciężko jest przestrzegać pewnych zasad.

Na przykład jakich? Diety?

Tak, na przykład diety, ponieważ ,żeby mieć odpowiednie wymiary trzeba jej przestrzegać. Od słodyczy itp. szybko tyjemy, co raczej przeszkodzi nam w karierze, ponieważ w modelingu trzeba mieć ładną sylwetkę.

Rozumiem, a co jest najgorsze będąc modelką?

Sądzę, że czasami ciężko jest właśnie odmówić sobie pewnych rzeczy, poza tym denerwującą rzeczą jest opinia ludzi, którzy myślą, że będąc modelką jestem tak zwanym "pustakiem" , czy zapatrzoną w siebie dziewczyną.

I właśnie kolejne pytanie to, jak sobie z tym radzisz?

Ogólnie jestem silną osobą, gdy wyznaczę sobie cel, dążę do niego, lecz wiadomo mam też ciężkie dni i wtedy bardzo wspiera mnie moja rodzina i przyjaciółki. Dają dobre rady, pocieszają, uświadamiają jaką szansę dostałam i że nie mogę jej zmarnować.

Jakie masz rady dla osób, które by chciały rozpocząć swoją przygodę z modelingiem?

Na pewno trzeba bardzo uwierzyć w siebie, nie bać się spróbować, znaleźć wewnętrzną siłę i dążyć do celu. Jeżeli ktoś będzie musiał schudnąć, musi znaleźć dobrą motywację i nie może załamywać się jeżeli nam to na początku nie wychodzi. Trzeba być cierpliwym i silnym.

Uczęszczasz do gimnazjum. Jak godzisz naukę z modelingiem? Nie jest ciężko?

Gdy jeszcze nie miałam zaplanowanego żadnego wyjazdu w roku szkolnym, modeling w ogólnie nie ingerował w moje obowiązki szkolne, lecz gdy teraz wyjeżdżam na 3 miesiące muszę pozaliczać wcześniej sprawdziany z 2 semestru. Nie jest łatwo, ponieważ jest dużo materiału, poza tym jestem w trzeciej klasie, czeka mnie ważny test, muszę się dostać do dobrego liceum, ale nauczyciele jak i koledzy z klasy bardzo mi pomagają.

Co najbardziej lubisz w modelingu?

Dzięki modelingowi poznaję świetnych , bardzo wyrozumiałych, miłych ludzi. Mam szansę podróżowania. Poza tym uwielbiam pozować, przebierać się w piękne ciuchy, być malowaną najlepszymi kosmetykami.

Czyli jak większość kobiet. Dziękuję Ci za wywiad i życzę dalszych sukcesów.

Hehe fakt. Również bardzo dziękuję.

Zapraszamy również na oficjalne portfolio Oliwii na maxmodels.pl: Maxmodels.pl/modelka-oliwiaamaniaa.html

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*