Monitor ASUS zasilany z USB

Asus wprowadził na rynek serię przenośnych monitorów zasilanych przez port USB. Są to monitory o przekątnej 15,6 cala, mają 8mm grubości i ważą 800 gramów. Do zasilania i przesyłania obrazu wystarczy jedynie kabel USB 3.0.

Seria MB168B to monitory posiadające podświetlanie diodami LED, bezrtęciowe i energooszczędne podczas pracy zużywają tylko 5W a w trybie czuwania 0W. Producent szczyci się że są to najcieńsze i najlżejsze monitory na Świecie i posiadają metaliczne wykończenie nic w tym dziwnego to naprawdę powód do dumy! ASUS MB168B oferuje rozdzielczość Full HD 1920×1080 lub 1366 x 768. Dzięki wyższej przepustowości USB 3.0 uzyskujesz szybkie, płynne wyświetlanie obrazów z podłączonego urządzenia, więc wielomonitorowa konfiguracja w podróży staje się realna. Co więcej, MB168B jest zgodny z gniazdem USB 2.0 w notebooku lub stacjonarnym PC jedyną różnicą są ustawienia jasności i jakość obrazu jednak nie wpływa to na pracę urządzenia. Oprócz tego MB168B Automatycznie wykrywa swe położenie i automatycznie przestawia się na pionowy lub poziomy tryb wyświetlania. Jasność również dostrajana jest automatycznie do warunków zwiększa się gdy jest jasno a zmniejsza się gdy jest ciemno. Przy włączonym Al Light (bo tak nazywa się ta funkcja) czujnik oświetlenia otoczenia inteligentnie dostosowuje optymalną jasność ekranu zapewniając użytkownikowi komfort pracy i zwiększając oszczędność energii.

”Najcieńszy
Nowoczesność !


MB168B wyposażony jest w rozwiązanie ASUS EzLink, które odciąża PC od przetwarzania grafiki na rzecz specjalizowanego sprzętu w monitorze. W rezultacie komputer może współpracować z aż pięcioma monitorami MB168B jednocześnie, bez względu na własne możliwości graficzne — musi mieć jedynie wystarczającą liczbę gniazd USB. EzLink automatycznie przywraca też pozycję okien aplikacji w momencie podłączenia i odłączenia monitora MB168B, a także automatycznie obraca obraz w pionie lub poziomie w zależności od ustawienia monitora. Dodatkowo otrzymujemy osłonkę która chroni nasz ekran przed uszkodzeniami, zadrapaniami, rysami, ułatwia przenoszenie sprzętu i jednocześnie pełni funkcję regulowanej podstawki biurkowej.

”Najcieńszy
Cena: 749 zł !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*