Mortal Kombat X – Kiedy premiera?

Mortal Kombat X to kolejna wersja i nowa odsłona kultowego mordobicia, w której ceną za porażkę w walce jest śmierć. Za projekt i wykonanie po raz drugi jest odpowiedzialne studio NetherRealm, które tworzyło także poprzednią część Mortal Kombat z 2011 roku. Czego możemy się spodziewać i kiedy będzie premiera dziesiątki?

Zacznijmy od tego, że akcja Mortal Kombat X będzie się odbywać o 25 lat później niż w poprzedniej wersji. Stąd też takie zmiany jak to, że nie będzie wszystkich postaci ze starszych wersji. Nowymi wojownikami będą m.in.: Cassie Cage, córka Johny’ego i Sonyi. Co więcej każdy z bohaterów do wybrania będzie w różnych wariantach taktycznych, oznacza to, że jedna postać będzie miała kilka opcji walki. Dodano, także kilka form walk o których jak na razie producent nie chce mówić i pozostawia to w tajemnicy.

Co do samych zasad gry, to nie uległy one zmianom. Dalej mamy do wyboru tryb single player oraz multiplayer. Wybieramy swojego ulubionego "fightera" i walczymy w różnych zupełnie nierzeczywistych planszach oraz bardzo krwawych pojedynkach, które kończą się zazwyczaj spektakularnym "fatality". Wersja single player została wzbogacona o szeroką fabułę, przez co gracz może się wczuć jeszcze bardziej w pojedynek.

Mortal Kombat X będzie dostępny na konsole Xbox One i PlayStation 4, ale także Xbox 360 i PlayStation 3 oraz PC.

W ramach promocji wszyscy gracze, którzy zamówią MKX przedpremierowo otrzymają upominek – postać Goro. Dla fanów "mortala" nie trzeba na pewno opisywać tej postaci.

Premiera gry zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*