Plus wprowadza na rynek nową usługę

Operator sieci Plus zdecydował się na wejście w rynek energetyczny. Planuję wprowadzić nowy model sprzedaży prądu. Klient ma płacić za tyle prądu ile zużył w danym okresie rozliczeniowym. Łącząc go z taryfą smartDOM dla klientów sieci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą zniżki. Na czym będzie polegać umowa z Plusem o świadczenie usług energetycznych?

Przede wszystkim klient będzie płacił za prąd w określonych pakietach dostępnych w ilościach od 100 do 2000 kWh deklarując stałą stawkę opłat za pakiet przez okres 24 miesięcy. Najlepsze w tej umowie jest to, że niewykorzystane kilowatogodziny przechodzą na następny miesiąc, tak jak z doładowaniami w telefonach komórkowych. Tutaj różnica jednak polega na tym, że nie wykorzystana energia może przejść na następny okres lub przeliczona na złotówki zostanie oddana klientowi w formie przelewu na jego konto.

Trzeba przyznać, że jest to dość dobry sposób na zmniejszenie opłat za prąd. Przede wszystkim unikamy opłat prognozowych, które fikcyjnie powiększają rachunek za prąd.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*