Tablet wielki jak telewizor?

Tablet przede wszystkim kojarzy nam się z przenośnym urządzeniem większym niż telefon lub smartfon, jednak znacznie mniejszym niż telewizor. Jednak czy na pewno tak musi być? A co powiecie na tablety, które są tak wielkie jak ogromne telewizory 55 cali?

Fuhu firma z USA, a dokładniej z Los Angeles postanowiła zmienić stereotyp tabletów i postanowiła stworzyć tablety tak wielkie jak telewizory. Podczas tegorocznych targów CES będą zaprezentowane tablety o wielkości 43", 55", 65". Fuhu twierdzi, że taki tablet można sobie równie dobrze zawiesić na ścianie… i chyba tylko pod takim względem można rozpatrzeć zakup tak ogromnego tabletu.

Producent jak zapewnia, w czwartym kwartale chce wprowadzić dwa mniejsze tablety na rynek – 32" i 43" które wyświetlać będą obraz w rozdzielczości Full HD. A docelowo produktem wiodącym mają być modele Tegra X1 55" i 65", które obsługiwać będą obraz 4K. Każdy model będzie posiadał Bluetooth, NFC i wejście HDMI. Mniejsze modele wyposażone będą w pamięć 2 GB RAM, a większe w 4 GB RAM.

Cena "najmniejszego" tabletu to 699 dolarów, a największego 65" to bagatela 3999 dolarów.

Czy kupilibyście taki tablet na ścianę?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*