To pierwsza tego typu akcja Samsunga w Polsce. Sprawdź jaka?!

Samsung Mobile postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta i postanowił, że będzie naprawiał pęknięte wyświetlacze i szybki ekranu w swoich telefonach. Jest to pierwsza tego typu akcja w Polsce. Jakie są dokładnie wymogi i zastrzeżenia firmy by móc oddać telefon do bezpłatnej naprawy?

Jak czytamy na stronie Samsunga, producent bierze na siebie wszystkie naprawy, które są spowodowane zniszczeniem wyświetlacza LCD lub jej szybki. Jednak wprowadził kilka wymogów, które musimy spełnić, aby móc skorzystać z tej promocji.

Po pierwsze zaznaczyć trzeba, że bezpłatna naprawa dotyczy modelu Samsung Galaxy S5 we wszystkich możliwych kolorach. Inne smartfony jak na razie nie są objęte promocją. Po drugie telefon trzeba zakupić na terytorium Polski. Nie ma możliwości zakupienia go w innym kraju i oddanie do naprawy w Polsce. Promocją są objęte telefony Samsung Galaxy S5 zakupione w okresie 16.05 – 16.06.2014. Na rejestrację produktu Klient ma 30 dni od daty zakupu telefonu objętego promocją. I tutaj pojawia się też kolejny warunek – telefon nie może być zakupiony w drodze promocji jakiegoś operatora. Chodzi głównie o promocję "Telefon za złotówkę".

Jak czytamy na stronie Samsunga w regulaminie:

Promocja dotyczy tylko telefonów wprowadzany do obrotu przez Organizatora promocji na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zakupionych w sieci detalicznej z pominięciem operatorów sieci komórkowych oraz innych dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nie ma możliwości rejestracji produktu po upływie wyznaczonego terminu.

Na stronie możemy też szeroko zapoznać się czego dokładnie dotyczy usterka:

Uczestnikowi promocji przysługiwać będzie nagroda w postaci jednorazowej bezpłatnej naprawy Produktu w przeciągu pierwszego roku liczonego od daty zakupu nowego Produktu, obejmująca uszkodzenie fizyczne wyświetlacza LCD, szybki wyświetlacza Produktu, powstałe wskutek nieprzewidywalnego, przypadkowego zdarzenia polegającego na nagłym działaniu siły mechanicznej powodującej ww usterkę, skutkującą przerwaniem funkcji lub nieprawidłowym funkcjonowaniem Produktu.

Więcej informacji oraz szczegółowe warunki dostępne są na stronie bezpieczny.samsung.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*