Wonderlife, czyli Music World Game

Wonderlife, co dokładnie znaczy ten tytuł ? Być może wspaniałe życie, które możemy wieźć w tej wspaniałej grze przeglądarkowej.

Gra polega na tym, że tworzymy własną gwiazdę showbiznesu. Jest kilka ścieżek kariery : Muzyka, Film, Modeling, Literatura ( pisanie książek ). To zależy od nas, jaką karierę wybierzemy.
W grze tworzymy swojego avatara i tam wybieramy jego wygląd, oraz przy odpowiednich punktach doświadczenia, będziemy mogli wybrać cechy postaci, a każda cecha wpływa np. na popularność gwiazdy.

Gra ma swóje e-butiki, gdzie można nabyć ciuchy dla postaci, oraz włosy u fryzjera, za co oczywiście zapłacimy nuksami ( darmowa waluta w grze ) albo brylantami ( płatna waluta ). Niestety najczęściej natrafimy na rzeczy, które wymagają zakupu po przez płatną walutę.

Powyżej zdjęcie ze starej wersji Wonderlife

Ciekawą rzeczą w Wonderlife jest to że można stworzyć związek z innym graczem, a potem zawrzeć z nim małżeństwo i mieć dziecko ( Nie pytajcie, jak to działa, bo nie wiem ), co jest bardzo fajną możliwością. Można powiedzieć że będziemy mieli możliwość przeprowadzenia swojej wirtualnej kariery, którą kto wie może kiedyś zrealizujemy w realistycznym świecie.

Więc jeżeli macie trochę czasu i chcecie sobie poklikać i prze symulować swoją karierę to ta gra jest właśnie dla was.

Warto wspomnieć że obecnie gra zmienia swoją nazwę na Music World Game ( MWG ) i będzie już od 1 pażdziernika dostępna pod aresem www.musicworldgame.com .

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*