Wspieramy Muzeum Gier Wideo

Będąc jeszcze dzieckiem i odwiedzając przeróżne muzea podczas wycieczek szkolnych, kompletnie nie spodziewałem się, że Pegazus przy którym bawiłem się z kolegami po powrocie z nich, może stać się jednym z eksponatów tejże placówki.

Niemożliwe, a jednak…
Czas leci nieubłaganie i niedługo świat mógłby zapomnieć o tym jak to było kiedyś. W tym momencie pojawia się innowacyjny projekt – budowa Muzeum Gier Wideo w Polsce – nad którym objęliśmy oficjalny patronat medialny.

Gdzie powstanie muzeum i kto stoi za projektem?
Miejscem, w którym inicjatorzy projektu chcą stworzyć Muzeum Gier Wideo jest Wrocław – wybrany na Europejską Stolicę Kultury 2016r. Osoby odpowiedzialne za projekt to pasjonaci gier wideo, którzy poświęcają każdą wolną chwilę by być bliżej upragnionego celu, a same gry traktują jak dzieła sztuki.

"golden

Potrzebna pomoc!
Jak to przeważnie bywa, inicjatywa potrzebuje finansowego wsparcia. Budowa oraz funkcjonowanie takiej instytucji wiąże się z bardzo dużymi kosztami. W oczekiwaniu na stałe muzeum organizatorzy planują przeprowadzić imprezę Golden Five, dzięki której będzie można zobaczyć ich zaangażowanie, poznać szczegółowe plany na przyszłość oraz porozmawiać z nimi osobiście.

"wspieram

Jak wesprzeć?
Jedną z opcji wsparcia jest dotacja poprzez platformę wspieram.to.
Zbiórka trwa przez 60 dni poczynając od 14 sierpnia 2013r. Zaznaczamy, że każda złotówka jest bardzo ważna i gorąco zachęcamy do pomocy.
Czy nie było by fajnie pokazać swoim dzieciom na czym bawili się rodzice za młodu? – Oczywiście, że było by!

Zachęcamy również sponsorów oraz inwestorów do odwiedzin imprezy Golden Five, o której będziemy informować na bieżąco.

Po więcej informacji na temat projektu zapraszamy na jego oficjalną stronę internetową Muzeum Gier Wideo oraz zachęcamy do śledzenia na fanpage’u

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*