Wyślij telefon i wymień szybkę iPhone’a 7 bez wizyty w salonie

Nie chcesz wychodzić z domu, ale potrzebujesz mieć sprawnego iPhone’a 7? Teraz wymianę szybki będziesz mógł wykonać w profesjonalnym serwisie na odległość. Sprawdź, jak to zrobić! 

Szybka iPhone’a 7 – jak rozpoznać uszkodzenie? 

Rozpoznanie rozbitej szybki w iPhonie 7 jest bardzo proste, dlatego laik powinien poradzić sobie z tym bez większego problemu. Najczęściej do uszkodzenia dochodzi w wyniku upadku. Na przednim panelu pojawia się charakterystyczne rozbicie przypominające pajęczą sieć. W takich przypadkach dotyk jest w pełni sprawny, natomiast na ekranie normalnie wyświetlają się treści. Jeśli jest inaczej, to może oznaczać, że doszło do uszkodzenia wyświetlacza. Wówczas nie wystarczy naprawa szybki iPhone’a 7. Konieczna jest wymiana całego panelu na nowy. 

 

Szybka iPhone’a 7 – czy zawsze jest konieczna jej naprawa? 

Niestety, ale z naprawą szybki w iPhonie 7 nie warto zwlekać. Rozbite szkło na przednim panelu sprawia, że jest on jeszcze bardziej podatny na uszkodzenia. W ten sposób przy kolejnym upadku najprawdopodobniej dojdzie do uszkodzenia całego wyświetlacza. To usterka, generująca bardzo duże koszty, dlatego warto zadbać o smartfona nieco wcześniej. 

Jeśli nie naprawisz szybki iPhone’a 7, to do podzespołów może przedostać się kurz lub woda. To często prowadzi do nieprawidłowego działania płyty głównej. Koszt naprawy tego elementu jest znacznie droższy niż wymiana samej szybki iPhone’a 7. 

 

Szybka iPhone 7 – jak wygląda proces naprawy w serwisie? 

Proces naprawy szybki w iPhonie 7 zaczyna się od diagnostyki urządzenia (https://applefix.pl/produkt/wymiana-szybki-iphone-7/). Pracownik serwisu musi dokładnie sprawdzić, czy wyświetlacz telefonu jest w pełni sprawny. Jeśli działa on bez zarzutu, wówczas demontowana jest uszkodzona warstwa szkła. Do tego wykorzystuje się gilotynę, która umożliwia ścięcie polaryzatora. 

Następnie należy dokładnie oczyścić powierzchnię, aby przygotować przedni panel do laminacji. Taki zabieg powinien być przeprowadzany w komorze bezpyłowej, która zapewnia sterylne warunki. Na samym końcu łączone są wszystkie warstwy refabrykowanego wyświetlacza. 

Tak naprawiona szybka iPhone’a 7 jest dokładnie testowana. Każdy klient otrzymuje od serwisu 6 miesięcy gwarancji, dlatego nie musi obawiać się o to, że w trakcie użytkowania coś złego stanie się z telefonem. 

 

Źródło: Artykuł partnerski

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*