Zagraj w mycie zębów

Co łączy mycie zębów i granie w gry? Każdy kto ma dzieci na pewno wie jak ciężko jest zagonić je do mycia zębów. Jednak gdy padnie hasło: "A może pogramy w gry na komputerze?" nim zdążysz się odwrócić Twoja pociecha już siedzi i czeka na Ciebie przy komputerze. Więc dlaczego nie można by połączyć grania i mycia zębów?

Wszystkie dzieci wiedzą, że mycie zębów jest obowiązkiem. Każdy z nas słyszał na pewno od swoich rodziców coś w stylu: "Umyj zęby, bo będziesz miał dziury za parę lat". Jednak zajęcie to jest nudne i często unikaliśmy tego jak ognia.

Na pomoc rodzicom wyszli twórcy szczoteczki Grush. Jest to szczoteczka do zębów wyposażona w sensory ruchu, a w połączeniu z aplikacją w smartfonie otrzymamy swój własny PlayStation Movie w łazience. Szczotkujemy zęby przeganiając robaka lub w rytm muzyki. Za każde szczotkowanie otrzymujemy punkty, a więc jest mobilizacja aby się starać i przykładać do mycia. Najważniejsze w tym jest to, że dziecko samo garnie się do mycia zębów i staje się ta czynność przyjemnością, a nie złem koniecznym. Rodzic nie musi stać nad dzieckiem i pilnować czy nie oszukuje, czy aby na pewno zęby umyło, bo można sprawdzić wszystko w smartfonie, kiedy i o której godzinie były myte ząbki swoich pociech.

Szczoteczka ma kosztować około 45$.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*