5 cali już za około 550 zł – Gigabyte GSmart Alto A2

Jeśli ktoś chcę zaopatrzyć się w smartfon z dużym 5-cio calowym ekranem, a nie może przeznaczyć na to sporo funduszy to godnym urządzeniem do polecenia jest Gigabyte GSmart Alto A2.

Smartfon prezentuje się dość dobrze, w zestawie dostajemy dwa tylne panele biały i czarny, obydwa wydają się być wykonane z matowego plastiku, który nie powinien zbierać rys. Mówiąc o konstrukcji urządzenia jedynym minusem wydaje się być tylko wystający obiektyw aparatu, który może się rysować. Gdy całe urządzenie opiera się na, nim .

"nazwa_obrazka"

Specyfikacja techniczna jak na przystępną cenę urządzenia wygląda dobrze. Dwurdzeniowy procesor MediaTek MT6572 o taktowaniu 1,3 Ghz, 1 GB RAM, 4 GB ROM. Wyświetlacz TFT w rozmiarze 5 cali o rozdzielczości 480×854 pikseli, co nie owocuje doskonałą gęstością, bo tylko 196 ppi. Jedynym minusem wydaje się być bateria urządzenia o dość małej pojemności 2000 mAh przy takim sporym wyświetlaczu. Nie można mieć przecież wszystkiego …

Aparat urządzenia robi zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpx i posiada tryb panoramy i HDR, a to plus, minusem wówczas jest dość słaba jakość nagrań wideo. Po wyjęciu GSmart Alto A2 z pudełka naszym smartfonem zarządzamy za pomocą Androida w wersji 4.2 Jelly Bean, który nie został bardzo zmodyfikowany i działa bardzo płynnie. Dodatkowo możemy korzystać z dwóch kart SIM, teraz wielu osobom się to przydaje, gdy ktoś z jednej karty dzwoni a z drugiej korzysta np. z pakietu internetowego.

Więc za cenę 550 zł dostajemy dość dobre urządzenie dla przeciętnego użytkownika, a jeśli coś nam nie będzie się podobało to przecież Android i wszystko możemy zmienić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*