AirBnb odświeżony – jest teraz jeszcze lepszy i jeszcze ładniejszy

AirBnb – serwis dzięki, którym możemy w prosty i tani sposób podróżować w przeróżne zakątki świata – przeszedł całkowity redesign. Zmianie uległa cała strona internetowa, odświeżone zostało logo oraz specjalnie utworzony został symbol, który od teraz będzie charakteryzował AirBnb.

Jak widać cała strona główna jest prosta, przejrzysta i estetyczna szybko odnajdziemy tam nasze miejsce. Na samym początku jak zwykle wita nas wyszukiwarka, dzięki której szybko możemy wyszukać interesujące nas podróże, dodatkowo jeżeli do końca nie jesteśmy pewni jak działa airbnb możemy kliknąć przycisk 'Jak to działa’ (How it works) z czego szybciutko zostaniemy doinformowani w aspekcie działania serwisu. Ciekawym i dopełniającym efektem są krótkie filmiki, które automatycznie odtwarzają się w tle strony – dodaje to na prawdę dobrego wizerunku.

Jak już wspomniałem stworzony został nowy symbol, który od tera charakteryzuje airbnb i prezentuje się on następująco:

Prosty i bardzo fajny symbol, który wielu może zastanawiać dlaczego akurat taki a nie inny? Jeżeli jesteście tym zainteresowani to koniecznie odwiedźcie tą stronę, w której wszystkiego się dowiecie a co więcej będziecie mogli stworzyć swój własny unikalny symbol, który będzie prezentował waszą historię.

Jak więc widać serwis został odnowiony na najwyższym poziomie co może cieszyć. Miejmy tylko nadzieje że w naszym ukochanym kraju będzie on coraz popularniejszy a prezentowane oferty będą zachęcały jak najwięcej osób.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*