Crytek obecny na targach PGA

Na tegorocznych targach PGA atrakcji nie zabraknie. Oficjalna informacja Crytek’u dotycząca obecności tej firmy w Poznaniu jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę.

W dniach 18-20 października będziemy mogli podejść do stoiska Warface (stoisko nr. 6 w pawilonie 8). Co tam znajdziemy? Na pewno będą to informacje dotyczące owej darmowej strzelanki. Spodziewajcie się oficjalnej informacji na tym stoisku, która może potwierdzić fakt, że będziemy mieli polską lokalizację tej gry. Wierzę, że zaskoczenie nas jako graczy będzie duże.

Poza tym będziemy mogli wypróbować w grze nowe tryby, zwiedzić lokację „Daleki Wschód” i zdobyć ciekawe nagrody. Aktualizacje te zostały wprowadzone podczas fazy podglądowej, zakończonej w poniedziałek.

Jak tłumaczy Dirk Metzger, dyrektor generalny ds. wydawniczych w Crytek :

Polscy gracze od zawsze entuzjastycznie przyjmowali produkcje Crytek. Chcemy zaspokoić potrzeby tego kluczowego dla nas rynku prezentując w tym roku Warface na PGA w Poznaniu. Dzięki planowanej lokalizacji chcemy ponadto zapewnić polskim fanom maksymalną frajdę z grania w nasz przełomowy debiut na rynku gier free-to-play.

Poznań Game Arena zbliża się dużymi krokami. Róbmy zatem zrzutkę na autokar, pakujmy się i jedźmy 🙂 Crytek, turnieje oraz inne atrakcje czekają na nas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*