Flickr – najlepsze miejsce do dzielenia się zdjęciami!?

Z pewnością wielu z Was zastanawia się gdzie najlepiej trzymać i udostępniać swoje zdjęcia, czy wybrać po prostu jakiś portal społecznościowy a może skorzystać z jakieś specjalnej platformy do zdjęć. Na dzień dzisiejszy mamy bardzo wiele możliwości wyboru, jednak dziś postaram Wam się przybliżyć najlepsze narzędzie do tego typu rzeczy moim zdaniem.

Wspomniana najlepsza strona to nic innego jak flickr.com – pod własnością Yahoo – już jakiś czas temu strona oraz aplikacje na Andoida i iOS zostały genialnie odświeżone co na prawdę może zadowalać. Flickr oferuje nam porządne i profesjonalne miejsce na dzielenie się naszymi zdjęciami, które sami wykonaliśmy lub po prostu nam się spodobały w internecie. Tworzyć możemy własne albumy co z pewnością jest bardzo ważne, do zdjęć możemy dodawać przeróżne efekty dzięki czemu finalnie zdjęcia będą jeszcze ładniejsze. Kolejnym bardzo ale to bardzo fajnym narzędziem jest PhotoBooks, w którym możemy tworzyć nasz własny album ze zdjęciami, dodane fotki można zamieniać kolejnością, zmieniać pozycję itd, a jeżeli będziemy chcieli nasz własny album możemy zakupić np. w twardej okładce za umiarkowaną cenę.
Prócz tego, zdjęcia dodane do flickr zarówno przez nas jak i innych użytkowników można komentować, dodawać do ulubionych oraz udostępniać – więc czuć ten mały aspekt społecznościowy co z resztą jest bardzo fajne. Dodatkowo jeżeli będziemy chcieli możemy dołączać do przeróżnych grup lub sami możemy stworzyć własną, dzięki czemu możemy dyskutować z innymi użytkownikami oraz dzielić się z daną grupą zdjęciami.

Podsumowując jeżeli szukacie dobrego i profesjonalnego narzędzia do zdjęć to nie ma się co zastanawiać bo flickr to wybór idealny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*