GOG Galaxy – czy nowa platforma sieciowa zaskoczy nas czymś ciekawym?

Pierwsze informacje na temat nowej platformy GOG Galaxy usłyszeliśmy podczas konferencji CD PROJEKT RED & GOG.COM, przedstawiony nam został filmik, prezentujący możliwe opcje nowej platformy oraz co nie co na temat wypowiedzieli się sami twórcy tego przedsięwzięcia.

Znacznikiem wyróżniającym GOG Galaxy od pozostałych konkurencyjnych platform ma być wolność wyboru, opcjonalność i wieloplatformowość. GOG Galaxy będzie pozwalać przede wszystkim na kupowanie i pobieranie aplikacji, zdobywanie osiągnięć oraz granie i komunikowanie się ze znajomymi. Dodatkowo posiadane przez nas gry automatycznie będą otrzymywały aktualizacje.

Twórcy zadbają także oto aby użytkownicy mogli grać przez sieć z ludźmi korzystających ze Steama. A co najlepsze żeby grać pomiędzy platformami nie będzie konieczności posiadania na komputerze klienta Steama.

Dla nowej platformy została utworzona specjalna podstrona, choć za wiele jeszcze się z niej nie dowiemy. gog.com/galaxy

Data premiery nowej platformy niestety nie jest jeszcze znana, ale jeszcze w tym roku jak zapowiadają twórcy dowiemy się nieco więcej informacji na temat GOG Galaxy, tak więc nie pozostaje nic innego jak trochę poczekać.

Podsumowując GOG Galaxy może okazać się na prawdę dobrym narzędziem dla graczy, może być taką odskocznią od wielkiego Steama czy Origina. Miejmy tylko nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem i już niebawem będziemy mogli cieszyć się rozrywką po przez GOG Galaxy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*