Ile jesteś gotów zapłacić za telefon komórkowy?

Firma Vertu z Wielkiej Brytanii właśnie wypuściła na rynek nową serię swoich smartfonów. Mowa tutaj o modelu Vertu Signature Touch. Cechuje go głównie to, że jest ręcznie wykonany z tytanu i skóry. Warto dodać, że telefon kosztuje nie bagatelną sumę. Dokładnie trzeba zapłacić za niego około 34 tys. złotych. Przekonajmy się zatem za co płacimy tyle pieniędzy?!

Vertu Signature Touch to ekskluzywna seria telefonów, która dedykowana jest dla zamożnych klientów, którzy cenią wysoką jakość wykonania i biznesowy styl połączony z bogactwem. Każdy element tego telefonu oznajmia nam, że jego właściciel jest zamożny. Telefon przede wszystkim posiada dostęp 24 H do własnego prywatnego konsultanta, do którego możemy o każdej porze i zapytać dosłownie o wszystko: od zapytania o drogę, aż po zakupy przez internet, czat, email. Ogranicza nas tylko zdrowy rozsądek. Konsultant posługuje się szeregiem języków: Angielskim, Francuskim, Niemieckim, Włoskim, Arabskim, Kantońskim, Mandaryńskim i Rosyjskim.

Kolejną ciekawą ofertą jest spersonalizowana funkcja Vertu Life. Służy ona do zaczerpnięcia informacji o wydarzeniach sportowych, życiu klubowym czy rekomendacji hoteli, restauracji. Wszystko oczywiście idealnie dopasowane do preferencji użytkownika.

Vertu Signature Touch wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon, taktowany częstotliwością 2,3 GHz, wyświetlacz 4,7 cala, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz Android 4.4. Całość dopełnia aparat o matrycy 13 Mpx.

Jednak po przeanalizowaniu jego największych zalet cały czas zadaje sobie pytanie, czy telefon jest na prawdę wart tyle pieniędzy, co na prawdę dobry samochód. Czy jest to może kolejny gadżet dla bogatych?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*