Jak wymieniać waluty przez internet?

Internetowa wymiana walut staje się coraz popularniejsza. Nie trzeba w tym celu stać w długich kolejkach czy nawet wychodzić z domu. Podobnie jak inne operacje finansowe dokonywane przez internet, także wymiana walut jest odpowiednio zabezpieczona pod względem prawnym i technologicznym. Bez żadnych obaw możesz więc dokonywać transakcji siedząc w ulubionym fotelu z kubkiem gorącej herbaty w dłoni. Pytanie tylko, gdzie możesz to robić? Wszystkiego dowiesz się z dalszej części artykułu.

Gdzie wymienisz walutę?

Cryptoins.com to kantor umożliwiający transakcje zakupu oraz sprzedaży Bitcoin bez zbędnych formalności. Dla ludzi, którzy nie mieli do tej pory styczności z tego typu transakcjami, wyjaśniamy czym jest Bitcoin. Bitcoin (BTC) to elektroniczna waluta bez centralnej instytucji emisyjnej. Jest ona niezależna od banków, rządów i instytucji. Największą zaletą jest, że transakcji w sieci Bitcoin nie da się w żaden sposób cofnąć, dlatego jest to jedna z najpewniejszych metod płatności na świecie. Metoda ta jest szczególnie lubiana przez osoby ceniące sobie prywatność lub chcące przelewać pieniądze do dowolnego miejsca i uniknąć kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.

Niewielką ilość BTC możesz wymienić bez tracenia czasu na rejestrację. Na stronie cryptoins.com wykonasz transakcję do kwoty 1000 złotych, a sposób w jaki wypłacisz środki zależy tylko od Ciebie. Jeśli powyższa kwota Cię nie zadowala, możesz dokonać rejestracji i poczekać na weryfikację konta, dzięki czemu zyskasz korzystniejszy kurs wymiany oraz wyższe limity pojedynczych transakcji.

Co zyskasz dzięki Bitcoin?

System płatności Bitcoin zwiększy zasięg Twojego biznesu. Dzięki niemu będziesz zarabiał więcej, gdyż otrzymasz 100% wartości transakcji, bez prowizji. Nie będzie dotyczyć Cię także ryzyko kursowe. Otrzymasz gwarancję realizacji transakcji po swojej własnej cenie, bez żadnych opłat czy prowizji za przewalutowywanie. Często ludzie zadają pytanie: co mogę kupić za Bitcoiny? Bez problemu znajdziesz w sieci wykaz sklepów, platform i systemów akceptujących tę formę płatności. Jakie zalety ma kryptowaluta? Najważniejszym jest ogromna wygoda jej użytkowania. W momencie wykonywania transakcji Bitcoiny nie są przetwarzane przez żadnych pośredników i błyskawicznie trafiają na docelowe konto. Jest to spora oszczędność czasu, a przy tym nie trzeba płacić żadnych prowizji.

Źródło: Artykuł partnerski

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*