Jaki będzie nowy iPhone 7?

Rzesze fanów iPhona z niecierpliwością śledzą informacje na temat nowego modelu, jaki pojawić ma się na rynku w najbliższym czasie. Szczególnie zelektryzowały niedawne rzekome przecieki jakie pojawiły się w Internecie, pokazujące wygląd i zmiany w najnowszym modelu słuchawki Appla.

O czy huczy zatem w Sieci?

Prawdopodobnie Apple wyda dwa modele: iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Podobnie jak przy wydanych w zeszłym roku "szóstkach", miłośnicy iPhona, którzy zdecydują się na nabycie nowej wersji smartfona, będą mogli cieszyć się dwoma rozmiarami wyświetlacza: 4,7-cala i 5,5-calowym.

iPhone 7 ma być cieńszy, być może dlatego, że Apple zamierza wyeliminować 3.5mm złącze słuchawkowe. Urządzenie zyska zatem dodatkową przestrzeń, którą może wypełnić drugi głośnik.

Pojawiły się także plotki, że iPhone 7 ma posiadać 2GB RAM, podczas gdy model Plus 3GB RAM. Różnica ma być także w aparacie fotograficznym. I tak model 7 ma mieć wbudowaną standardową pojedynczą kamerę, natomiast model Plus ma posiadać dwa aparaty z 2-3x zoomem optycznym i podwójną soczewką. Ma być to najlepszy aparat fotograficzny jaki kiedykolwiek pojawił się w telefonach z logo nadgryzionego jabłuszka.

Tu i ówdzie znajdziemy oczywiście jeszcze inne informacje o tym jak rzekomo ma prezentować się nowy model smartfona. Ile jest jednak prawdy w tych informacjach, przekonamy się prawdopodobnie dopiero we wrześniu.

Macie jakieś swoje typy albo oczekiwania co do nowej wersji? Piszcie w komentarzach lub na FB.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*