Paul Golden przechodzi do HTC!

Cudotwórca Samsunga – Kura znosząca złote jaja, która wprowadziła Samsunga na piedestał. Dzięki niemu udziały Samsunga na rynku smartfonów wzrosły z 4,5% do 21%, lecz teraz Golden będzie pracować dla HTC.

Jak to się mówi sukces ma wielu ojców i ja jako sportowiec wiem o tym najlepiej. . Dobra marka nie potrzebuje reklamy, ale czy faktycznie smartfony Samsunga byłyby tak popularne, gdyby nie były dobre? Przecież inne firmy również mają genialne modele, które prawdopodobnie w firmie Samsung osiągnęłyby sukces jednak ich producenci nie mają pomysłu jak je sprzedać. Do takich producentów bez wątpienia należy HTC, które ma rzeszę wiernych klientów i wspaniałe modele np. z generacji HTC ONE.

Może teraz się to zmieni, bo plotki z wielu źródeł mówią o tym, że Paul Golden do niedawna szef marketingu odpowiedzialny za reklamę rodziny Galaxy, które jak wiemy odniosły sukces przejdzie do HTC. Właśnie jemu wiele osób przypisuje sukces firmy Samsung potwierdzony przez kilkukrotny wzrost udziału na rynku. Golden ma pracować na stanowisku konsultanta przewodniczącej koncernu Cher Wang.

HTC ostro wzięło się do roboty w ich reklamie ostatnio zagrał słynny Iron Man – Robert Downey Jr. który bezpośrednio do kamery mówił o zaletach HTC One M8 oraz tym, że dwa razy z rzędu HTC na targach MWC w Barcelonie zdobyła nagrodę za najlepszego smartfona roku, przyznawaną przez dziennikarzy zajmujących się technologią. Może to pomoże HTC wspiąć się na wyżyny sukcesu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*