Pierwszy trailer Grey Goo

Petroglyph po zeszłorocznych zwolnieniach i oddaniu swojego RTSa, End of Nations, firmie Trion Worlds, zabrała się za kolejny, dosyć ciekawy projekt – Grey Goo. To także gra strategiczna, ale nieco się różni od wszystkich innych tytułów tego typu, bowiem budowa bazy została sprowadzona na drugi plan, a na czołówkę wyszły walki jednostkami z przeciwnikami na mapie. Rozgrywka jest też o wiele bardziej dynamiczna niż jest to w zwyczaju RTSów.

Budowanie zostało podpisane pod klawisze QWERTY, co jest rozwiązaniem podkradzionym ze wszelkiej maści sieciowych MOBA. Za ich pomocą rozwijane są kolejne menusy po których poruszamy się tym samym sposobem – więc większy problem gracze mają z głowy.

Na dzień dzisiejszy trochę wiadomo jedynie o dwóch frakcjach – Beta i tytułowe Goo. Ci pierwsi stosowali walkę za pomocą ciężko uzbrojonych jednostek, drudzy natomiast to futurystyczni kosmici gdzie wszystkie budynki łączyły się z jednym głównym.

Data premiery nie jest znana, jednakże plotki głoszą, iż grę będzie można zobaczyć na przełomie 2014/2015 roku. Czekamy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*