Poznaj Facebookowego Snapchata czyli Slingshot wkracza do akcji

17 czerwca zadebiutowała nowa aplikacja od Facebooka, o której zresztą było do premiery bardzo głośno. Nowa aplikacja to nic innego jak lekka podróbka znanego już Snapchata – choć nie mówimy że jest gorsza.

Slingshot – bo tak nazywa się nowa apka – trafiła już do sklepu Google Play oraz AppStore i oczywiście jest całkowicie darmowa.
Sama aplikacja funkcjonalnością dobrze przypomina Snapcahta więc osoby, które miały z nim styczność nie powinny mieć problemu z użytkowaniem Slingshota. Jednym z głównych rzeczy, które odróżniają nowy produkt facebooka od konkurencyjnego Snapchata jest brak czasu, czyli odbiorca, który otrzyma np. zdjęcie nie ma ograniczonego czasu, po którym zdjęcie zostanie skasowane, owszem zdjęcia się usuwają ale dopiero jak stwierdzimy że naoglądaliśmy się już danego obrazka – czyli po wyjściu do ekranu głównego.

Aplikacja jak na to przystało automatycznie gdy tego chcemy uruchamia nasz aparat, do wyboru mamy trzy rodzaje wykonywanych zdjęć: Flash, Shoot oraz Selfie. Wykonane zdjęcia możemy dowolnie edytować dodając różne bajery czy teksty.

Inne ciekawe rozwiązanie to konieczność reagowania na otrzymane treści od znajomych, czyli gdy np. otrzymamy fotkę i będziemy chcieli zobaczyć ją w pełnej okazałości będziemy musieli wysłać do nadawcy tzw. fotkę odbiorczą. Taki krok może znacznie zwiększyć ruch w aplikacji.

Aplikacja sama w sobie posiada jeszcze wiele ciekawych rozwiązań, które mogą okazać się zabójcze dla konkurencyjnego Snapchata, tak więc jeżeli chcecie dokładnie poznać Slingshota musicie go koniecznie pobrać.

Pobierz Slingshot na Android: tutaj
Pobierz Slingshot na iOS: tutaj

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*