Smartfon, tablet i opaska fitness od Tesco – czy to się sprzeda?

Już 6 listopada na półkach sklepów sieci TESCO pojawią się nowe urządzenia elektroniczne spod marki Op3n Dott – jak zapewnia producent wyróżniają się one niską ceną przy czym oczywiście nie zapomniano o odpowiednich specyfikacjach.
Oprócz Polski urządzenia spod ww. marki znajdą się także w Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.

Smartfon Tesco Op3n Dott ma kosztować 399zł i posiadać jak na tą cene niezłą specyfikacje. Urządzenie będzie wyposażone w czterordzeniowy procesor 1,3 GHz, 1GB RAM, ekran IPS o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 960×540 pikseli, obłsugę dwóch kart SIM, 8 GB pamięci wewnętrznej oraz aparat fotograficzny 5 Mpix, przednia kamerka 2 Mpix a wszystko będzie działać pod systemem Android KitKat.

Kolejnym urządzeniem jest Tablet Tesco Op3n Dott w prawie że identycznej cenie co smartfon. Tablet ten wyposażony został w ekran 7,85 cala o rozdzielczości 1024×768 pikseli. Urządzenie działa na procesorze Intel Atom 1,2GHz oraz pamięci RAM o pojemności 1GB. Tablet także posiada dwa aparaty fotograficzne o rodzielczości 5 Mpix i 2 Mpix.

Do w pełni kompletnego zestawu będzie dostępna opaska sportowa Tesco Op3n Dott w cenia 249 zł – trochę chyba za dużo :/. Na dzień dzisjejszy nie wiadomo jaką specyfikacje będzie posiadać ta opaska jedyne co wiemy to że będzie ona monitorować nasze posiłki, aktywność fizyczną oraz sen a na dodatek pomoże nam ustalić cele treningowe.

Jak sądzicie czy ten zestaw sprzeda się w naszym kraju? Osobiście uważam że najbardziej atrakcyjny jest chyba smartfon, ale nie ukrywam też że zaciekawiła mnie opaska sportowa, która ma dość ładny design – jedyne co mnie zniechęca do niej to sama cena, powinna ona być znacznie mniejsza jak na sprzęt z tej półki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*