Galaxy S5 w metalowej obudowie i 64-bitowym procesorem?

Nie tak dawno premierę miał Galaxy S4, a już słychać doniesienia o jego następcy. Nieśmiało wspomina się o kamerze, która ma mieć aż 16 Mpix, ale to nie wszystko.

Oprócz kamery o ogromnej rozdzielczości z optyczną stabilizacją mówi się również o metalowej obudowie, która mogłaby zagościć w kolejnej odsłonie flagowca Samsunga.
Niedawno Apple na swojej konferencji zaprezentowało 64-bitowy procesor A7, który został wyprodukowany nie przez nikogo innego jak Samsunga. Koreańczycy nie chcą być gorsi pod tym względem i chodzą słuchy, że w nowej "esce" również zagości 64-bitowy procesor, nad którym właśnie pracują inżynierowie z Korei.
Pojawiło się również bardzo dużo spekulacji na temat ile pamięci miało by posiadać nowe dziecko Samsunga. Najczęściej pojawia się stwierdzenie, że może to być pierwszy smartfon, który będzie mógł poszczycić się aż 4 GB pamięci.

Mimo, że to tylko spekulacje, to trzeba przyznać, że na rynku smartfonów robi się coraz ciekawiej. Osobiście mam nadzieję, że Samsung posłucha użytkowników i skusi się na wyprodukowanie nowego Galaxy w metalowej obudowie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*