Gramytatywnie 2013

Czy można połączyć przyjemne z pożytecznym? Redaktorzy niezależnego serwisu o grach arhn.eu potrafią to zrobić! Przyjemne to konsole, hobby, dobra zabawa, a pożyteczne, czyli pomoc i zbieranie pieniędzy dla Bartka. Od poniedziałku 11 listopada do niedzieli 1 grudnia charytatywna akcja Gramytatywnie "zagrała" po raz drugi w Internecie!

O czym mowa?
Gramytatywnie to wspaniała i oryginalna akcja charytatywna, której finał zwieńcza 24godzinny "maraton gier wideo". W tym roku celem było uzbieranie 20 000 złotych dla chorego Bartka, który walczy z wrodzoną wadą serca. Pieniądze udało się zebrać w 117 procentach, a do świnki skarbonki wypłynęło 23 431 złotych!

Internet to w dzisiejszych czasach najlepsze miejsce na przeróżne akcje, gdyż trafiają do wielu odbiorców, a szczególnie w Polsce. Redaktorzy arhn.eu pokazali klasę po raz drugi (zeszłoroczna akcja w filmie powyżej) i pod czujnym okiem widzów na twitch.tv ogrywali wszystko, co można od 10 rano w sobotę do 10 w niedzielę. Podczas całej akcji czytelnicy portalu mogli licytować wspaniałe kolekcjonerskie gadżety na aukcjach Allegro, z których cały dochód został doliczony do głównej kwoty. Dodatkowo partnerzy i sponsorzy ufundowali gry, które były przez cały czas rozdawane na streamie. Większych emocji dostarczały rozmowy na skype i czat na żywo. Jeśli i wy chcecie zobaczyć jak to wyglądało zapoznajcie się z archiwum nagrań, by zobaczyć pełny zapis. Do zobaczenia za rok!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*