LG i Swarovski pracują nad nowym telewizorem OLED

W dzisiejszych czasach mamy tak wielką konkurencję na rynku telewizorów cyfrowych, że producenci prześcigają się co raz to w lepszych i nowocześniejszych trendach. Firma LG postanowiła wykonać coś zupełnie nowego, innowacyjnego i olśniewającego – w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Koreański gigant branży elektronicznej LG postawił na współpracę ze światowym liderem w produkcji kryształów Swarovski. Wspólnie pracują nad zupełnie nowym designem telewizora OLED z zakrzywioną matrycą. Obudowa nowego "dziecka" LG będzie się składała z 460 kryształów Aurora Borealis w trzech rozmiarach: SS8, 10 i 12. Co ważne każdy z kryształów na obudowie jest nanoszony ręcznie z największą precyzją i dokładnością każdego detalu.

To dzieło sztuki tworzone przez dwie wielkie firmy będzie ważyło 16 kg i ma jedynie 4 mm grubości. Całość tworzy prawdziwy okaz dla najbardziej wymagających użytkowników dla których prezentacja sprzętu w domu jest najważniejsza.

Po raz pierwszy telewizor z kryształami zostanie zaprezentowany w dniach 5-10 września na targach elektronicznych w Berlinie – IFA Berlin 2014.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*