Podsumowanie Apple Special Event

Dziś odbyła się konferencja Apple, na której ujawniono kilka nowych funkcji, dodatków i ulepszeń a przede wszystkim zaprezentowano nowe urządzenie z pod logo apple.

iTunes Radio

Jest to nowy serwis muzyczny od Apple, z którego będzie można korzystać na iPhone, iPad, iPod touch, Mac, komputerach z Windows oraz w Apple TV. Będzie to usługa podobna do Last.fm czy zagranicznej Pandory, w której znajdzie się dostęp do 200 stacji radiowych z podziałek na rodzaj muzyki a użytkownik będzie mógł słuchać swoich ulubionych utworów według upodobań. Oczywiście temu wszystkiego będą gościć reklamy jednak będzie można je wyłączyć płacąc abonament 24,99 € rocznie.

iOS7

Oficjalnie zostało powiedziane iOS7 swą premierę będzie miał już niebawem, bo 18 września. Co ty więcej pisać jest to jeden z większych kroków w całej firmie, który z pewnością zapisze się w jej historii.

iPhone 5C

"iPhone

Jest to nowe urządzenie od Apple z niższą ceną, przez co więcej osób będzie mogło go pozyskać. Oczywiście jaka cena taka jakość wiec nie spodziewajmy się, że nowy iPhone 5C będzie śmigać jak jego starszy brat. Mimo tego trzeba przyznać że projektanci się postarali nowy model wygląda przepięknie i już osobiście chciałbym go pozyskać, te kolory ta symetria i estetyka to klucz do sukcesu. Więcej na temat nowego urządzenia znajdziecie tutaj: iPhone 5C

iPhone 5S

Kolejnym urządzeniem był oczywiście iPhone 5S w kilku wersjach kolorystycznych w tym oczywiście w złotej. Wyglądem nie różni się dużo od poprzednika bowiem zmienił się tylko przycisk home który jest teraz moim zdaniem lepiej wkomponowany. Więcej informacji na stronie: iPhone 5S

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*