Przegląd tygodnia #1

Ostatnie sześć dni przyniosło nam wiele atrakcji oraz nowości! Warto zagłębić się w to, co się wydarzyło oraz w to, co zostało zapowiedziane. W tym tygodniu byliśmy świadkami pobitego rekordu na targach Poznań Game Arena, prezentacji nowego sprzętu na październikowej konferencji Apple oraz prezentacji aplikacji Intro od LinkedIn ale to nie wszystkie newsy! Poniżej znajdziecie wybrane artykuły tygodnia, na tematy, których nie można pominąć – miłego czytania!

"Poznań

Po trwających trzech dniach targów PGA w Poznaniu (18 – 20 października) nadszedł czas na podsumowanie. Informacje prasowe zostały dostarczone prosto od dyrektora sprzedaży, a same targi były niczego sobie! Moc rozrywki, gier i dobrej zabawy czyli to co lubimy w artykule Dominika Olczaka.

"Bitlock"

Czy zawsze miałeś problem z tradycyjnymi zapięciami do roweru? Nie lubisz mieć przy sobie dużo kluczy, czy po prostu kolekcjonujesz gadżety? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla Ciebie obowiązkowy. Elektroniczna zapinka do roweru, która współpracuje z Twoim smartphonem. Wszystko wyjaśnił i przedstawił Łukasz Łukasik.

"Październikowa

Fani Apple – teraz coś dla Was! We wtorek Apple na swojej konferencji zaprezentował swoje jesienne nowości. W ofercie znalazły się nowe iPady, iMaci, czy nowy system Max OS X Mavericks. Nadszedł również czas na pochwalenie się wynikami liczbowymi. Kilka godzin oglądał relacje, by później ją podsumować Dominik Olczak.

"Intro

LinkedIn rozpoczyna proces tworzenia swojej aplikacji na urządzenia mobilne. Czy to dobry krok, by jeszcze bardziej wypromować ten protal oraz czy pomoże to w kontaktach zawodowych? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w artykule Krystiana Różanowskiego!

"Wirtualna

WP została sprzedana grupie O2. Wiemy, że powstanie jedna, połączona Grupa Wirtualna Polska, która ma podbić rynek i przebić nawet Onet, a przynajmniej w taką wersję wierzą obecni właściciele. Co z tego będzie? Sprawę zbadał Łukasz Łukasik.

"Inception

Na koniec warto wspomnieć o "Inception". W prostych, żołnierskich słowach jest to nowa wersja portalu GenITY, która będzie oferowała nowy design oraz treści bliższe Tobie – wszystko w jednym miejscu! Sloganem przewodnim nowej wersji jest hasło prezentowane wyżej, czyli "Welcome to the world of technology". Zapraszam do oficjalnej podstrony nowej wersji, na której znajdziecie wiele ciekawych informacji!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*