Sukces akcji crowdfundingowej drużyny No Mercy!

Właśnie zakończyła się akcja crowdfundingowa „Marathon po marzenia”, drużyny No Mercy, mająca na celu zebranie niezbędnych funduszy potrzebnych do wystartowania w najważniejszych zawodach spadochronowych na świecie. Podczas 45 dni zbiórki zgromadzono 52087 zł, czyli 104 % zakładanego celu. Dzięki akcji w najważniejszych zawodach spadochronowych na świecie nie zabraknie reprezentacji Polski.

Już we wrześniu drużyna No Mercy, czyli cztery kobiety uprawiające zespołową akrobację spadochronową FS4, poleci do Chicago, aby zmierzyć się z najlepszymi teamami z całego świata.

W skład teamu No Mercy reprezentującego Polskę w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4 wchodzi pięć zawodniczek: Maja Ważniewicz, Kinga Komorowska, Karina Laszuk, Iwona Raczkiewicz i Olimpia Patej. Ich determinacja, oraz wielkie zaangażowanie zadecydowały o powstaniu teamu, który jako pierwszy w historii polskiego spadochroniarstwa został powołany do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej.

No Mercy działa pod patronatem Aeroklubu Polskiego, jednak mimo wielu sukcesów drużyna otrzymuje jedynie symboliczne wsparcie od związku. Dlatego też crowdfundingowa akcja No Mercy pt. „Marathon po Marzenia” na platformie polakpotrafi.pl to możliwość uczestniczenia w tej najbardziej prestiżowej imprezie spadochronowej. Koszt udziału w zawodach wraz z pełnym przygotowaniem to ponad 100 tys. złotych, wliczając koszty rejestracji, dojazdu, noclegów i przede wszystkim treningów. Korzystając z platformy polakpotrafi.pl, team zebrał już 52087 zł, resztę ma nadzieję otrzymać od sponsorów i kolejnych darczyńców.

Sport jakim jest zespołowa akrobacja spadochronowa FS4 nie należy do tanich. Dlatego też, mimo iż akcja crowdfundingowa dobiegła końca, każdy może wesprzeć dziewczyny poprzez wpłaty na ich Fundację SKY4ALL i sprawić, aby No Mercy, jako oficjalna Kadra Polski miała szansę dumnie reprezentować nasz kraj i stanąć najwyżej na podium nie tylko podczas zbliżających się zawodów!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*