SUPERHOT – polska super gra

Gra stworzona przez polskich developerów w zaledwie kilka dni staje się coraz popularniejsza a popyt na nią jest nie mały.

SUPERHOT to dobry wzór na to, że Polacy nie gęsi i swoje gry mają, a przede wszystkim potrafią je robić na wysokim poziomie intelektualnym.

Gra sama w sobie jest prosto skonstruowana, nie ma w niej wystrzałowej grafiki czy powalającej fabuły, ale ma w sobie coś wyjątkowego, przez co chcemy w nią dalej grać.

A mowa tu o tzw. Bullet-time w nietypowej wersji, gdyż wszystko w grze dzieje się w spowolnieniu, gdy stoimy bez ruchu w miejscu, a gdy się ruszymy odczuwamy coś na typ władania czasem, bowiem czas przyspiesza, przez co wszystko dzieje się w zwykłym tempie bez spowolnienia.
Ta właśnie funkcja to urok tej gry bez czego nie odniosłaby takiego zainteresowania.

Warto wspomnieć, że gra dostała się również na steam, bowiem użytkownicy wyrażili chęc zagrania w daną produkcję w pełnej wersji co oczywiście może nas Polaków tylko cieszyć.

Gra jest w angielskiej wersji językowej, ale nie trzeba być od tego specjalistą, by się tam połapać, bowiem ujrzymy, zaledwie kilka słów co jakiś czas na ekranie.

W grę można pograć za darmo pod adresem: http://superhotgame.com/, gorąco zachęcamy.

A poniżej trailer gry ze steam greenlight:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*